Οπτικό συμβατό σύστημα στερεών υλικών GLC-SX-MMD= ενοτήτων της Cisco πομποδεκτών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CISCO
Πιστοποίηση: FCC ISO
Αριθμό μοντέλου: GLC-SX-MMD=
Ποσότητα παραγγελίας min: 1/pcs
Τιμή: USD30-60/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η αρχική νέα Cisco που συσκευάζει + μεγάλο εξωτερικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 60 PC ανά ημέρα
Όνομα Προϊόντος: Ενότητες GLC-SX-MMD= της Cisco Περιγραφή: συμβατή ενότητα πομποδεκτών της Cisco SFP
Κατάσταση: καθαρίστε Θύρα: 0
βάρος συσκευασίας: 0.5 κλ Διαστάσεις (W Χ Δ Χ Χ): 44,5 εκατ. Χ 44,5 εκατ. Χ 4,4 εκατ.
Ναυτιλία: DHL FEDEX UPS κ.λπ. Εγγύηση: 1 έτος
Υψηλό φως:

gbic ενότητες οπτικών ινών

,

Cisco Ενότητες SFP

Εικόνα προϊόντων

Οπτική SFP ενότητα GLC-SX-MMD= πομποδεκτών της Cisco

 

♦ Λεπτομέρεια: GLC-SX-MMD= το glc-sx-MMD 1000base-SX SFP γίνεται για την πολλαπλού τρόπου ίνα μόνο. Το 1000base-SX SFP, συμβατό με τα IEEE 802.3z πρότυπα 1000base-SX, ενεργοποιεί στην κληρονομιά 50 τις συνδέσεις πολλαπλού τρόπου ινών μm επάνω σε 550 μ και στη διεπαφή 62,5 διανεμημένων ίνα στοιχείων μm το (FDDI) - βαθμολογήστε τις πολλαπλού τρόπου ίνες μέχρι επάνω σε 220 μ. Μπορεί να υποστηρίξει μέχρι 1km πέρα από το λέιζερ-βελτιστοποιημένο καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών 50 μm. το μήκος κύματος 850 NM, η εκτεταμένα λειτουργούντα σειρά θερμοκρασίας και τα DOM υποστηρίζουν, διπλός συνδετήρας LC/PC.

 

 

Περιγραφή προϊόντων

Cisco glc-sx-MMD: Νέα σφραγισμένη καθαρή παρουσίαση σε συνέχειες (ΕΕ ή εκτός της Ευρωπαϊκής Ένωσης)

Ενότητα πομποδεκτών της Cisco glc-sx-MMD 1000base-SX SFP, MMF, 850nm, DOM

 

♦ Ο πίνακας 1 παρουσιάζει γρήγορο Specs glc-sx-MMD

 

Τύπος συσκευών Ενότητα πομποδεκτών SFP (μίνι-GBIC) - LC πολλαπλού τρόπου
Τύπος Βυσματωτή ενότητα
Τηλεγράφηση του τύπου 1000Base-SX, κανάλι ινών
Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων 1.25 GBP
Οπτικό μήκος κύματος 850 NM
Στοιχεία - πρωτόκολλο συνδέσεων Gigabit Ethernet, κανάλι ινών
Στοιχεία - πρωτόκολλο συνδέσεων 550 μ
Διαστάσεις (WxDxH) 1,37 εκατ. Χ 5,825 εκατ. Χ 1,352 εκατ.
Σχεδιασμένος για

Cisco 3825, 3825 V3PN, 3845, 3845 V3PN, 7301, 7301 VAM2+ Καταλύτης 2950, 2950ST, 2960, 2960S, 2970G, 3560, 3560G, 3560X, 3750, 3750G Ο καταλύτης εκφράζει 500, 500G CSS 11503 Μηχανή 720, ΙΙ-συν-TS εποπτών

 

Σχετικά προϊόντα

♦ Ως glc-sx-MMD μπορείτε επίσης να ενδιαφερθείτε για τα ακόλουθα στοιχεία της Cisco:

 

σχετικό products.jpg

Συσκευασία & ναυτιλία

Πώς να συσκευάσει και σκάφος GLC-SX-MMD=;

Συσκευασία: αρχικό κιβώτιο της CISCO εσωτερικό και ένα προστατευμένο χαρτοκιβώτιο έξω

Ναυτιλία: Παράδοση μέσα σε 3 εργάσιμες ημέρες μετά από τη διαταγή, μέσω DHL/του UPS/της Fedex και ούτω καθεξής

 

Cisco GLC-SX-MMD= ως συνήθως στο απόθεμα, έτοιμο να στείλει!

 

ναυτιλία payment.jpg επιλογής

Γιατί μας επιλέξτε;
  • Τεράστιος κατάλογος
  • Ανταγωνιστική τιμή
  • Γρήγορα στέλνοντας
  • Υπομονετική & πεπειραμένη υπηρεσία

γιατί επιλέξτε us.jpg

FAQ

Q: Είναι αυτή η Cisco NIB ενότητας GLC-SX-MMD=;

Α: Ναι, είναι NIB και με την καθαρή παρουσίαση σε συνέχειες.

 

Q: Πόσο καιρό είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας GLC-SX-MMD=;

Α: Έχουμε την εξουσιοδότηση 1 έτους για τα νέα στοιχεία μας, και την εξουσιοδότηση 90 ημερών για χρησιμοποιημένη.

 

Q: Πώς στέλνετε το GLC-SX-MMD= σε με;

Α: Συνεργαζόμαστε με DHL, TNT, Fedex, UPS άμεσα, όχι μέσω της αποστολέα, έτσι ο περισσότερος χρόνος που μπορούμε να τους στείλουμε γρηγορότερα. Διαρκεί πάντα 1-2 ημέρες στην Ασία, και 2-3 ημέρες στην ΕΕ & τη Μέση Ανατολή.

Μας ελάτε σε επαφή με

 

Πάρτε περισσότερες πληροφορίες GLC-SX-MMD=. Παρακαλώ μην διστάστε να με έρθετε σε επαφή με!

  • Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: το seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp/Wechat: +86-13923214671
  • Προσθέστε: 7/F ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΠΥΡΓΟΣ NO.33 MONG KOK RD, HK ΤΡΟΠΩΝ.

..... Μιλήστε περισσότερο για την ενότητα GLC-SX-MMD= της Cisco ................

Στοιχεία επικοινωνίας
Lau

Τηλεφωνικό νούμερο : +86 13670113421

WhatsApp : +8613670113421