Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Αριθμό μοντέλου: SC/APC~SC/APC
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: usd0.66/piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-5days
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 80000PCS/WEEK
Πρότυπο διεπαφών: SC/APC~SC/APC Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB
Τρόπος: Ενιαίος τρόπος Αριθμός πυρήνων: 1 πυρήνας
Εξωτερικό υλικό θηκών: PVC (ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΉ), LSZH, OFNP Μήκος κύματος δοκιμής: 1310nm~1550nm
Προδιαγραφές οπτικής ίνας: 9/125µm Εξωτερικό μήκος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm (προεπιλογή) 3.0mm
Υψηλό φως:

Πλεξίδα οπτικών ινών LSZH

,

SC/APC πλεξίδα οπτικών ινών

,

OS2 ενιαία πλεξίδα ινών τρόπου

 

Ο ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 LSZH πλεξίδων ινών συνδετήρων SC/APC~SC/APC ινών Sc προσαρμόζει

 

 

 

Παράμετροι Prodcuct
Πρότυπο διεπαφών: SC/APC~SC/APC Τρόπος: single-mode
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB Αριθμός πυρήνων: SX
Επιστροφής απώλεια: ≥55dB Ferrule τύπος: Κεραμικό ferrule κατηγορίας Α
Αξιοπιστία: ≤0.2dB Λειτουργούσα θερμοκρασία: “- 40℃to +85℃
Επανάληψη: ≤0.1dB Τύπος ινών: OS2
Εκτατή δύναμη: 45KG Εξωτερικό υλικό θηκών: PVC (ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΉ), LSZH, OFNP
Εκτατή δύναμη: ≥200N Μήκος κύματος δοκιμής: 1310nm~1550nm
Χρόνοι ζευγαρώματος: ≥1000times Εξωτερικό μήκος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm (προεπιλογή) 3.0mm
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα: 38mm Προδιαγραφές οπτικής ίνας: 9/125µm


Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC 0
Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC 1
Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC 2

Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC 3

Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC 4

Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC 5Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC 6

Ενιαίος τρόπος 1 πυρήνας OS2 πλεξίδων οπτικών ινών LSZH SC/APC~SC/APC 7

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Michelle

WhatsApp : +8613670113421