Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Αριθμό μοντέλου: LC / APC ~ LC / UPC
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: usd0.66/piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 3-5days
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 80000PCS/WEEK
Πρότυπο διεπαφών: LC / APC ~ LC / UPC Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB
Τρόπος: Ενιαίος τρόπος Αριθμός πυρήνων: Ενιαίος πυρήνας
Ferrule τύπος: Κεραμικό ferrule κατηγορίας Α Εξωτερικό υλικό θηκών: PVC (ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΉ), LSZH, OFNP
Μήκος κύματος δοκιμής: 1310nm~1550nm Προδιαγραφές οπτικής ίνας: 9/125µm
Εξωτερικό μήκος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm (προεπιλογή) 3.0mm
Υψηλό φως:

LC/UPC καλώδιο οπτικής ίνας

,

OS2 καλώδιο οπτικής ίνας

,

1550nm ενιαίο καλώδιο κεντρικών δικτύων

Ενιαίος πυρήνας OS2 LSZH τρόπου οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC ο ενιαίος προσαρμόζει

 

Παράμετροι Prodcuct
Πρότυπο διεπαφών: LC/APC~LC/APC Τρόπος: Ενιαίος τρόπος
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB Αριθμός πυρήνων: SX
Επιστροφής απώλεια: ≥55dB Ferrule τύπος: Κεραμικό ferrule κατηγορίας Α
Αξιοπιστία: ≤0.2dB Λειτουργούσα θερμοκρασία: “- 40℃to +85℃
Επανάληψη: ≤0.1dB Τύπος ινών: OS2
Εκτατή δύναμη: 45KG Εξωτερικό υλικό θηκών: PVC (ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΉ), LSZH, OFNP
Εκτατή δύναμη: ≥200N Μήκος κύματος δοκιμής: 1310nm~1550nm
Χρόνοι ζευγαρώματος: ≥1000times Εξωτερικό μήκος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm (προεπιλογή) 3.0mm
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα: 38mm Προδιαγραφές οπτικής ίνας: 9/125µm


Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2 0
Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2 1

Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2 2

Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2 3

Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2 4

Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2 5Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2 6

Ενιαίος τρόπος LSZH 1550nm καλωδίων οπτικής ίνας LC/APC~LC/UPC OS2 7

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Michelle

Τηλεφωνικό νούμερο : +8617512019005

WhatsApp : +8613670113421