Γνήσια ΒΑΣΗ 1000 - μακριά διάρκεια ζωής LX Cisco SFP Gbic modulesGLC-????????-100LX-RGD

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CISCO
Πιστοποίηση: FCC ISO
Αριθμό μοντέλου: Glc-????????-100lx-RGD
Ποσότητα παραγγελίας min: 1/pcs
Τιμή: USD8-25/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η αρχική νέα Cisco που συσκευάζει + μεγάλο εξωτερικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 60 PC ανά ημέρα

Εικόνα προϊόντων

Γνήσια οπτική ενότητα της Cisco 1000base-LX SFP

Glc-????????-100lx-RGD

 

♦ Λεπτομέρεια: Ενότητα πομποδεκτών της Cisco 100base-LX SFP για 100-ΜΒ τους λιμένες, μήκος κύματος 1310 NM, 10 χλμ άνω των SMF που υποστηρίζονται μόνο στους συμπαγείς διακόπτες καταλυτών 3560-8PC και καταλυτών 3560-12PC της Cisco

 

 

Περιγραφή προϊόντων

Cisco glc-????????-100lx-RGD: Συμβατή καθαρή παρουσίαση σε συνέχειες της Cisco (ΕΕ ή εκτός της Ευρωπαϊκής Ένωσης)

100base-ΠΡΩΗΝ SFP (40km) ενότητα GLC-FE-100LX-RGD= της Cisco

 

♦ Ο πίνακας 1 παρουσιάζει γρήγορο Specs glc-????????-100lx-RGD

 

Τύπος συσκευών Ενότητα πομποδεκτών SFP (μίνι-GBIC) - LC πολλαπλού τρόπου
Τύπος Βυσματωτή ενότητα
Τηλεγράφηση του τύπου 100Base-LX
Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων 125 Mbps
Οπτικό μήκος κύματος 1310 NM
Στοιχεία - πρωτόκολλο συνδέσεων Γρήγορο Ethernet
Ανώτατη απόσταση μεταφοράς 2 χλμ
Διαστάσεις (WxDxH) 1,37 εκατ. Χ 5,825 εκατ. Χ 1,352 εκατ.
Σχετικά προϊόντα

♦ Ως οπτική ενότητα glc-????????-100lx-RGD της Cisco μπορείτε επίσης να ενδιαφερθείτε για τα κάτωθι στοιχεία της Cisco:

 

Γνήσια ΒΑΣΗ 1000 - μακριά διάρκεια ζωής LX Cisco SFP Gbic modulesGLC-????????-100LX-RGD
Συσκευασία & ναυτιλία

Πώς να συσκευάσει και σκάφος glc-????????-100lx-RGD;

Συσκευασία: αρχικό κιβώτιο της CISCO εσωτερικό και ένα προστατευμένο χαρτοκιβώτιο έξω

Ναυτιλία: Παράδοση μέσα σε 3 εργάσιμες ημέρες μετά από τη διαταγή, μέσω DHL/του UPS/της Fedex και ούτω καθεξής

 

Cisco glc-????????-100lx-RGD ως συνήθως στο απόθεμα, έτοιμο να στείλει!

 

ναυτιλία payment.jpg επιλογής

Γιατί μας επιλέξτε;
  • Τεράστιος κατάλογος
  • Ανταγωνιστική τιμή
  • Γρήγορα στέλνοντας
  • Υπομονετική & πεπειραμένη υπηρεσία

γιατί επιλέξτε us.jpg

Μας ελάτε σε επαφή με

 

Πάρτε περισσότερες πληροφορίες glc-????????-100lx-RGD. Παρακαλώ μην διστάστε να με έρθετε σε επαφή με!

  • Τμήμα επτά πωλήσεων Jiang/
  • Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: το seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp/Wechat: +86-13923214671

....... Μιλήστε περισσότερο για την οπτική ενότητα glc-????????-100lx-RGD της Cisco .......

Στοιχεία επικοινωνίας
Seven

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613923214671

WhatsApp : +8613670113421