Απόσταση 10km ενότητες οπτικών ινών SFP της Cisco, ενότητα SFP-10G-LR= πομποδεκτών ινών

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CISCO
Πιστοποίηση: FCC ISO
Αριθμό μοντέλου: SFP-10G-LR=
Ποσότητα παραγγελίας min: 1/pcs
Τιμή: USD20-80/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η αρχική νέα Cisco που συσκευάζει + μεγάλο εξωτερικό συσκευάζοντας κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 60 PC ανά ημέρα
Όνομα Προϊόντος: Ενότητες SFP-10G-LR= της Cisco Περιγραφή: συμβατή ενότητα πομποδεκτών της Cisco SFP
Κατάσταση: καθαρίστε Ναυτιλία: DHL FEDEX UPS κ.λπ.
Εγγύηση: 1 έτος
Υψηλό φως:

cisco compatible sfp modules

,

fiber optic gbic modules

Εικόνα προϊόντων

Οπτική ενότητα πομποδεκτών ενότητας SFP-10G-LR= Cisco SFP+ της Cisco

 

♦ Λεπτομέρεια: SFP-10g-LR

Η ενότητα πομποδεκτών SFP-10G-LR= Cisco SFP+ - 10gbase-LR - ενιαίος τρόπος LC/PC.

 

 

Περιγραφή προϊόντων

Cisco SFP-10g-LR: Νέα σφραγισμένη καθαρή παρουσίαση σε συνέχειες (ΕΕ ή εκτός της Ευρωπαϊκής Ένωσης)

Ενότητα πομποδεκτών της Cisco SFP-10G-LR= Cisco SFP+ - 10gbase-LR - ενιαίος τρόπος LC/PC.

 

♦ Ο πίνακας 1 παρουσιάζει γρήγορο Specs της SFP-10g-LR

 

Κατασκευαστής: Cisco Systems, INC
Αριθμός μερών κατασκευαστών: SFP-10G-LR=
Διεύθυνση ιστοχώρου κατασκευαστών: το http://www.cisco.com
Εμπορικό σήμα: Cisco
Πρότυπο προϊόντων: SFP-10g-LR
Όνομα προϊόντων: πομποδέκτης της 10GBase-LR SFP+
Τύπος προϊόντων: XFP
Τεχνικές πληροφορίες
Εφαρμογή/χρήση: Δικτύωση στοιχείων
Διεπαφές/λιμένες
Διεπαφές/λιμένες: 1 Χ 10GBase-LR
Διεπαφές/λεπτομέρειες λιμένων: 1 Χ LC διπλή 10GBase-LR
Μέσα & απόδοση
Μέσα συνδετικότητας: Single-mode οπτική ίνα 10GBase-LR
Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10 GBP Gigabit Ethernet
Διάφορος
Πρόσθετες πληροφορίες:
Εφεδρικό προϊόν
Απόσταση: 10 χλμ
Μήκος κύματος: 1310 NM
Συμβατότητα:
Δεσμός της Cisco 5000 διακόπτες σειράς
Δεσμός της Cisco 7000 διακόπτες σειράς

 

♦ Πίνακας 2. Οι ενότητες της Cisco SFP+ υποστηρίζονται σε ένα ευρύ φάσμα των διακοπτών και των δρομολογητών της Cisco:

 

Υποστηριγμένες πλατφόρμες Υποστηριγμένες πλατφόρμες
ASR της Cisco δρομολογητής 1000 σειρών ASR 901
Διακόπτες σειράς καταλυτών 2960-s της Cisco ASR 9000v δρομολογητής σειράς
Καταλύτης 2960-Χ της Cisco διακόπτες σειράς Δρομολογητής CRS
Διακόπτες σειράς καταλυτών 2960-XR της Cisco MD 9000
Καταλύτης της Cisco 3560 διακόπτες σειράς ΕΓΩ 4500
Διακόπτες σειράς καταλυτών 3560-ε της Cisco ΕΓΩ 4900NCS δρομολογητής 6000 σειρών
Καταλύτης 3560-Χ της Cisco διακόπτες σειράς SCE 8000
Καταλύτης της Cisco 3850 διακόπτες σειράς Κοινός προσαρμοστής το (SPA) λιμένων
ASR 903 της Cisco δρομολογητής Διακόπτες σειράς καταλυτών 2350 και 2360
ASR της Cisco δρομολογητής 9000 σειρών Καταλύτης 3100 διακόπτες λεπίδων
Cisco δρομολογητής 7600 σειρών Διακόπτες σειράς δεσμού 2000 και 4000
Καταλύτης 4500 της Cisco και διακόπτες σειράς 4500-Χ Διακόπτες σειράς δεσμού 9000 και 9500 (μορφωματικοί)
Καταλύτης 3750,3750-ε, διακόπτες της Cisco σειράς 3750-Χ Σειρά πυλών RF
Δεσμός της Cisco 3000 διακόπτες σειράς Ενοποιημένοι διακόπτες του (UCS) συστημάτων υπολογισμού
Σχετικά προϊόντα

♦ Ως οπτική ενότητα SFP-10g-LR της Cisco μπορείτε επίσης να ενδιαφερθείτε για τα ακόλουθα στοιχεία της Cisco:

 

σχετικό products.jpg

Συσκευασία & ναυτιλία

Πώς να συσκευάσει και σκάφος της SFP-10g-LR;

Συσκευασία: αρχικό κιβώτιο της CISCO εσωτερικό και ένα προστατευμένο χαρτοκιβώτιο έξω

Ναυτιλία: Παράδοση μέσα σε 3 εργάσιμες ημέρες μετά από τη διαταγή, μέσω DHL/του UPS/της Fedex και ούτω καθεξής

 

Cisco SFP-10g-LR ως συνήθως στο απόθεμα, έτοιμο να στείλει!

 

ναυτιλία payment.jpg επιλογής

Γιατί μας επιλέξτε;
  • Τεράστιος κατάλογος
  • Ανταγωνιστική τιμή
  • Γρήγορα στέλνοντας
  • Υπομονετική & πεπειραμένη υπηρεσία

γιατί επιλέξτε us.jpg

FAQ

Q: Είναι αυτή η Cisco οπτικό NIB της SFP-10g-LR ενότητας;

Α: Ναι, είναι NIB και με την καθαρή παρουσίαση σε συνέχειες.

 

Q: Πόσο καιρό είναι ο χρόνος εξουσιοδότησής σας SFP-10g-LR;

Α: Έχουμε την εξουσιοδότηση 1 έτους για τα νέα στοιχεία μας, και την εξουσιοδότηση 90 ημερών για χρησιμοποιημένη.

 

Q: Πώς στέλνετε τη SFP-10g-LR σε με;

Α: Συνεργαζόμαστε με DHL, TNT, Fedex, UPS άμεσα, όχι μέσω της αποστολέα, έτσι ο περισσότερος χρόνος που μπορούμε να τους στείλουμε γρηγορότερα. Διαρκεί πάντα 1-2 ημέρες στην Ασία, και 2-3 ημέρες στην ΕΕ & τη Μέση Ανατολή.

Μας ελάτε σε επαφή με

 

Πάρτε περισσότερες πληροφορίες της SFP-10g-LR. Παρακαλώ μην διστάστε να με έρθετε σε επαφή με!

  • Τμήμα επτά πωλήσεων Jiang/
  • Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: το seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp/Wechat: +86-13923214671

..... Μιλήστε περισσότερο για την ενότητα SFP-10g-LR οπτικών ινών της Cisco ..............

Στοιχεία επικοινωνίας
Seven

Τηλεφωνικό νούμερο : +8613923214671

WhatsApp : +8613670113421