Νέα σειρά 48 2960x μετάβαση σημείου εισόδου WS-c2960x-48fpd-λ CISCO λιμένων στο απόθεμα

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: CISCO
Πιστοποίηση: FCC
Αριθμό μοντέλου: WS-c2960x-48fpd-λ
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: $980
Συσκευασία λεπτομέρειες: Αρχική συσκευασία της CISCO + διπλό κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που προστατεύει
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 500pcs
Λιμένες: 48 Τρόπος επικοινωνίας: Πλήρης - διπλό &amp Ημιαμφίδρομος
Εγγύηση: ένα έτος Όνομα Προϊόντος: WS-c2960x-48fpd-λ
Βάρος: 11kg Κατάσταση: NIB
Προϊόντα Κατάσταση: Χρηματιστήριο Διαβίβαση Τιμή: 10/100/1000Mbps
κατασκευαστής: Cisco Systems Ναυτιλία: TNT, ARAMEX, DHL, εναέριο φορτίο, Fedex
Λειτουργία σημείου εισόδου: Ναί Χρόνος: Σε Απόθεμα
Υψηλό φως:

καταλύτης διακοπτών 2960 σειρές

,

stackable διακόπτες 2960 cisco

Περιγραφή προϊόντων:

 

WS-c2960x-48fpd-λ: Καταλύτης 2960-Χ σημείο εισόδου 740W, 2 Χ 10G SFP+, βάση 48 GigE του τοπικού LAN

 

Κώδικας προϊόντων WS-c2960x-48fpd-λ
Τύπος περιφράξεων Ράφι-mountable - 1U
Σύνολο χαρακτηριστικών γνωρισμάτων Βάση του τοπικού LAN
Διεπαφές ανερχόμενων ζεύξεων 2 Χ 10G SFP+
Λιμένες 48 Χ Ethernet 10/100/1000 λιμένες Gigabit
Μέγιστος αριθμός συσσώρευσης 8
Εύρος ζώνης σωρών 80G
Αποστολή του εύρους ζώνης 108Gbps
Εύρος ζώνης μετατροπής 216Gbps
RAM 512MB
Αστραπιαία σκέψη 128MB
Διαστάσεις 44,5 εκατ. Χ 36,8 εκατ. Χ 4,5 εκατ.
Βάρος συσκευασίας 10,65 κλ

 

 

Ο πίνακας 2 παρουσιάζει μερικά εξαρτήματα του WS-c2960x-48fpd-λ.

Πρότυπα Περιγραφή
C2960x-ΣΩΡΟΣ Καταλύτης 2960-Χ FlexStack συν τη συσσώρευση της ενότητας
Αμάξι-stk-ε-0.5M Cisco FlexStack που συσσωρεύει τα καλώδια
Glc-LH-SMD Ενότητα πομποδεκτών της Cisco glc-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Glc-sx-MMD 1000base-SX ενότητα πομποδεκτών SFP, MMF, 850nm, DOM
Αμάξι-κονσόλα-RJ45 Καλώδιο 6ft κονσολών με RJ45 και DB9F
Αμάξι-κονσόλα-USB Καλώδιο 6 κονσολών πόδια με τον τύπο Α και μίνι-β USB

 

 

Νέα σειρά 48 2960x μετάβαση σημείου εισόδου WS-c2960x-48fpd-λ CISCO λιμένων στο απόθεμα 0

 

 

 

Σχετικά προϊόντα:

 

Εκτός από το WS-c2960x-48fpd-λ, να ενδιαφερθείτε για τα κάτωθι στοιχεία της CISCO επίσης

Νέα σειρά 48 2960x μετάβαση σημείου εισόδου WS-c2960x-48fpd-λ CISCO λιμένων στο απόθεμα 1

 

 

 

 

Συσκευασία & ναυτιλία:

 

Αρχική συσκευασία της CISCO + διπλό κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που προστατεύει

Νέα σειρά 48 2960x μετάβαση σημείου εισόδου WS-c2960x-48fpd-λ CISCO λιμένων στο απόθεμα 2

 

 

 

Γιατί επιλέξτε τις ΗΠΑ; 

 

Η έκπτωση GPL για το WS-c2960x-48fpd-λ μπορεί να είναι 83% ανωτέρω

 

Νέα σειρά 48 2960x μετάβαση σημείου εισόδου WS-c2960x-48fpd-λ CISCO λιμένων στο απόθεμα 3

 

 

 

 

FAQ: 

 

(1) είναι αυτό το WS-c2960x-48fpd-λ NIB;

Ναι, είναι NIB και με την καθαρή παρουσίαση σε συνέχειες.

 

(2) πόσο καιρό είναι η εξουσιοδότησή σας χρόνος;

Έχουμε την εξουσιοδότηση 1 έτους για τα νέα στοιχεία μας, και την εξουσιοδότηση 90 ημερών για χρησιμοποιημένη.

 

(3) εάν έχει το ποιοτικό ζήτημα με το WS-c2960x-48fpd-λ σας, πώς μπορείτε να το λύσετε;

Εάν μέσα στην εξουσιοδότησή μας, μπορούμε να επιστρέψουμε ή να αντικαταστήσουμε για σας.

Εάν από την εξουσιοδότηση, μπορούμε να επισκευάσουμε για σας.

 

(4) πώς στέλνετε το διακόπτη WS-c2960x-48fpd-λ της CISCO σε με;

Συνεργαζόμαστε με DHL, TNT, Fedex, UPS άμεσα, όχι μέσω της αποστολέα, έτσι ο περισσότερος χρόνος που μπορούμε να τους στείλουμε γρηγορότερα. Διαρκεί πάντα 1-2 ημέρες στην Ασία, και 2-3 ημέρες στην ΕΕ & τη Μέση Ανατολή.

 

 

 

Επαφή ΗΠΑ:

 

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο επιείκεια σε worldc.net
Skype grace.world.c
Αυτό που είναι app 18503011373
Wechat 18503011373

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Grace

Τηλεφωνικό νούμερο : +8617302630109

WhatsApp : +8613670113421