Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ενότητες της CiscoSFP 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK
Πιστοποίηση
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Μεγάλη επιχείρηση για να εξετάσει! Εύκολες, γρήγορες συναλλαγές

—— Aaron

Έχουμε συνεργαστεί με τη Michelle για χρόνια, πάντα μια ευχαρίστηση!

—— Dave

Μεγάλο πλήρωμα για να εξετάσει και μεγάλα προϊόντα και εμπειρία

—— Joe

Άριστα εξυπηρέτηση πελατών και προϊόν, A+ όλος ο τρόπος

—— Kurt

Μεγάλη φιλική επιχείρηση - α παρακαλώ για να εξετάσει

—— Nigel

Είμαι Online Chat Now

SFP 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK

Κίνα SFP 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK προμηθευτής
SFP 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK προμηθευτής SFP 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK προμηθευτής SFP 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  SFP 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: CN/USA/MALAYSIA
Μάρκα: CISCO
Αριθμό μοντέλου: XENPAK-10GB-LR +

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διπλή συσκευασία για την προστασία του αρχικού κιβωτίου
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 80pcs/week
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος κύματος Tx: 1310nm Interface Τύπος: ZR
Προδιαγραφές: 1 Χ 10GBase-ER Τύπος σύνδεσης: Διπλός-Sc
Όνομα Προϊόντος: Οπτικές ενότητες της Cisco Μέσα δικτύων: SMF

SFP 10gCisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK

 

SFP 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK 

 

 

· Προσιτότητα: 10km

· Τύπος καλωδίων: SMF

· Κατηγορία ποσοστού: 10GBase

· Τύπος διεπαφών: LR

· Ψηφιακό οπτικό Mon. (DOM): Ναι

· Con. Τύπος: Διπλός-Sc

 

Xenpak-10gb-LR+, οπτικός πομποδέκτης 10GBase XENPAK
Mfg. συμβατότητα: Cisco
Αριθμός μερών: Xenpak-10gb-LR+
Τύπος: XENPAK
TX μήκος κύματος: 1310nm
Προσιτότητα: 10km
Τύπος καλωδίων: singlemode ίνα
Κατηγορία ποσοστού: 10GBase
Τύπος διεπαφών: LR
Ψηφιακό οπτικό Mon. (DOM): Ναι
Τύπος συνδετήρων: Διπλός-Sc

 

Πρότυπο

Εμπορικό σήμα

CISCO

Πρότυπο

Xenpak-10gb-LR+

Λεπτομέρειες

Τύπος συσκευών

Πομποδέκτης

Πρότυπα

IEEE 802.3ae

Μέσα δικτύων

SMF

Μήκος κύματος

1310nm

Λιμένες

10Gbase-LR

Ανώτατη απόσταση

10 χλμ

Ρυθμός μεταφοράς

10 GBP

Περιβαλλοντικός

Θερμοκρασία

0° ~ 70° Γ

 

Στοιχεία επικοινωνίας
World Connection Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα