συμβατός 10GBase-ER XENPAK πομποδεκτών SFP οπτικός πομποδέκτης της Cisco xenpak-10gb-ER+ (SMF, 1550nm, 40km, Sc, DOM)

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: CN/USA/MALAYSIA
Μάρκα: CISCO
Αριθμό μοντέλου: Xenpak-10gb-ER+
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διπλή συσκευασία για την προστασία του αρχικού κιβωτίου
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 80pcs/week

συμβατός 10GBase-ER XENPAK πομποδεκτών SFP οπτικός πομποδέκτης της Cisco xenpak-10gb-ER+ (SMF, 1550nm, 40km, Sc, DOM)

 

 

· Συμβατό σύστημα της Cisco xenpak-10gb-ER+

· Τύπος XENPAK και ταχύτητα 10-Gigabit για την αξιόπιστη συνδετικότητα

· Συνδετήρας Sc για τη χρήση με τη single-mode ίνα

 

Πρότυπο

Εμπορικό σήμα

AddOn - βελτιώσεις δικτύων

Πρότυπο

Xenpak-10gb-er+-AO

Λεπτομέρειες

Τύπος συσκευών

Πομποδέκτης

Μέσα δικτύων

SMF

Μήκος κύματος

1550nm

Ρυθμός μεταφοράς

10 GBP

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

Συμβατός cOem: Cisco

Συμβατό σύστημα με τον αριθμό μερών cOem: Xenpak-10gb-ER+

Συνδετήρας: Sc

DOM: DOM

Τύπος μορφής: XENPAK

Προσιτότητα: 40km

Ταχύτητα: 10GBase

Περιγραφή ταχύτητας: 10-Gigabit

Τύπος πομποδεκτών: ER

 

 

 

συμβατός 10GBase-ER XENPAK πομποδεκτών SFP οπτικός πομποδέκτης της Cisco xenpak-10gb-ER+ (SMF, 1550nm, 40km, Sc, DOM)

 

συμβατός 10GBase-ER XENPAK πομποδεκτών SFP οπτικός πομποδέκτης της Cisco xenpak-10gb-ER+ (SMF, 1550nm, 40km, Sc, DOM)

 

συμβατός 10GBase-ER XENPAK πομποδεκτών SFP οπτικός πομποδέκτης της Cisco xenpak-10gb-ER+ (SMF, 1550nm, 40km, Sc, DOM)

 

συμβατός 10GBase-ER XENPAK πομποδεκτών SFP οπτικός πομποδέκτης της Cisco xenpak-10gb-ER+ (SMF, 1550nm, 40km, Sc, DOM)

 

συμβατός 10GBase-ER XENPAK πομποδεκτών SFP οπτικός πομποδέκτης της Cisco xenpak-10gb-ER+ (SMF, 1550nm, 40km, Sc, DOM)

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Michelle

WhatsApp : 8613670113421