Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ενότητες της Ciscogbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M
Πιστοποίηση
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Μεγάλη επιχείρηση για να εξετάσει! Εύκολες, γρήγορες συναλλαγές

—— Aaron

Έχουμε συνεργαστεί με τη Michelle για χρόνια, πάντα μια ευχαρίστηση!

—— Dave

Μεγάλο πλήρωμα για να εξετάσει και μεγάλα προϊόντα και εμπειρία

—— Joe

Άριστα εξυπηρέτηση πελατών και προϊόν, A+ όλος ο τρόπος

—— Kurt

Μεγάλη φιλική επιχείρηση - α παρακαλώ για να εξετάσει

—— Nigel

Είμαι Online Chat Now

gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M

Κίνα gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M προμηθευτής
gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M προμηθευτής gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M προμηθευτής gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: CN/USA/MALAYSIA
Μάρκα: CISCO
Αριθμό μοντέλου: SFP-10g-SR-Χ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διπλή συσκευασία για την προστασία του αρχικού κιβωτίου
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 80pcs/week
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ανώτατη απόσταση: 300 m Οπτικό μήκος κύματος: 850nm
Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: GBP 1 Βάρος: 75g
Όνομα Προϊόντος: Οπτικές ενότητες της Cisco Λιμένες: 10GBASE-SR

Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M

 

 

 

· προσιτότητα 300m

· 850nm μήκος κύματος

· Τρίτος 100% συμβατό σύστημα της Cisco

· Εμπορική θερμοκρασία

 

SFP-10g-SR-Χ-ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ είναι μια συμβατή ενότητα πομποδεκτών 10gbase-SR 300m 850nm SFP+ 100% Cisco.

  •  Προσιτότητα: 300m

  •  Μήκος κύματος: 850nm

  •  Τύπος ινών/καλωδίων:

  •  Συνδετήρας: LC διπλός συνδετήρας

  •  Κατασκευασμένος για: Cisco

  •  Θερμοκρασία: Εμπορικός

  •  Ψηφιακή παραγωγή που ελέγχει: Ναι

 

Πρότυπο

Εμπορικό σήμα

CISCO

Πρότυπο

SFP-10g-SR-Χ

Λεπτομέρειες

Τύπος συσκευών

Πομποδέκτης

Πρότυπα

MMF

Μήκος κύματος

850nm

Καλώδιο ινών

Πολλαπλού τρόπου οπτική ίνα

Λιμένες

10Gbase-SR

Ανώτατη απόσταση

300m

Ρυθμός μεταφοράς

10 GBP

LEDs

Δύναμη, σύνδεση/δραστηριότητα, σύνολο - ντούμπλεξ, και ταχύτητα

Περιβαλλοντικός

Θερμοκρασία

0; ~ 70; Γ

Διαστάσεις & βάρος

Βάρος

2 oz.

 

 

gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M

 

gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M

 

gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M

 

gbic κάρτα Cisco SFP-10g-SR-Χ - 10gbase-SR 300m 850nm SFP+, 10Gb/s, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M

 

Στοιχεία επικοινωνίας
World Connection Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα