Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ενότητες της Ciscoμίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP
Πιστοποίηση
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Μεγάλη επιχείρηση για να εξετάσει! Εύκολες, γρήγορες συναλλαγές

—— Aaron

Έχουμε συνεργαστεί με τη Michelle για χρόνια, πάντα μια ευχαρίστηση!

—— Dave

Μεγάλο πλήρωμα για να εξετάσει και μεγάλα προϊόντα και εμπειρία

—— Joe

Άριστα εξυπηρέτηση πελατών και προϊόν, A+ όλος ο τρόπος

—— Kurt

Μεγάλη φιλική επιχείρηση - α παρακαλώ για να εξετάσει

—— Nigel

Είμαι Online Chat Now

μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP

Κίνα μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP προμηθευτής
μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP προμηθευτής μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP προμηθευτής μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP προμηθευτής μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: CN/USA/MALAYSIA
Μάρκα: CISCO
Αριθμό μοντέλου: SFP-10g-LR

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διπλή συσκευασία για την προστασία του αρχικού κιβωτίου
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 80pcs/week
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ανώτατη απόσταση: 10 χιλιόμετρα μήκος κύματος: 1550nm
Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: GBP 1 Απόσταση χαρακτηριστικών γνωρισμάτων: 40 km
Όνομα Προϊόντος: Οπτικές ενότητες της Cisco Καλώδιο Fiber: SMF

Ενότητα της CISCO SFP-10G-LR= 10gbase-LR SFP+ για SMF 10 GBP SFP+, 10Gb/s, 10GBase-LR, SMF, 1310nm, 10KM

 

 

 

Οι πελάτες προσφοράς ενότητας της Cisco 10GBase-LR SFP+ μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών. Η ενότητα της Cisco 10GBase-LR υποστηρίζει ένα μήκος συνδέσεων 10 χιλιομέτρων στην τυποποιημένη single-mode ίνα (SMF, G.652)

 

Πρότυπο

Εμπορικό σήμα

CISCO

Πρότυπο

SFP-10G-LR=

Λεπτομέρειες

Μήκος κύματος

1310nm

Καλώδιο ινών

SMF

Ανώτατη απόσταση

10 χιλιόμετρα

Ρυθμός μεταφοράς

10 GBP

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

Η ενότητα της Cisco 10gbase-LR υποστηρίζει ένα μήκος συνδέσεων 10 χιλιομέτρων στην τυποποιημένη single-mode ίνα (SMF, G.652)

Διαστάσεις & βάρος

Βάρος

0,25

 

μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP

 

μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP

 

μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP

 

μίνι gbic οπτικός πομποδέκτης της 10gbase-LR SFP+ Ethernet για SMF ενιαία ίνα τρόπου 10 GBP

 

Στοιχεία επικοινωνίας
World Connection Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα