Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ενότητες της Cisco

οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Μεγάλη επιχείρηση για να εξετάσει! Εύκολες, γρήγορες συναλλαγές

—— Aaron

Έχουμε συνεργαστεί με τη Michelle για χρόνια, πάντα μια ευχαρίστηση!

—— Dave

Μεγάλο πλήρωμα για να εξετάσει και μεγάλα προϊόντα και εμπειρία

—— Joe

Άριστα εξυπηρέτηση πελατών και προϊόν, A+ όλος ο τρόπος

—— Kurt

Μεγάλη φιλική επιχείρηση - α παρακαλώ για να εξετάσει

—— Nigel

Είμαι Online Chat Now

οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP

Κίνα οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP προμηθευτής
οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP προμηθευτής οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP προμηθευτής οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: CN/USA/MALAYSIA
Μάρκα: CISCO
Αριθμό μοντέλου: SFP-10g-ER-s

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διπλή συσκευασία για την προστασία του αρχικού κιβωτίου
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 80pcs/week
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Κατηγορία ποσοστού: 10Gbase μήκος κύματος: 1550nm
Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: GBP 1 Απόσταση χαρακτηριστικών γνωρισμάτων: 40 km
Όνομα Προϊόντος: Οπτικές ενότητες της Cisco Con. Τύπος: Διπλός-LC

gbic ενότητα Cisco SFP-10g-ER-s 10gbase-ER 40km SMF 1550nm SFP+SFP+, 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF, 1550nm, 40KM

 

 

Προσιτότητα 40km

Μήκος κύματος 1550nm

Ίνα/Single-Mode ίνα το (SMF) τύπων καλωδίων

Διπλός συνδετήρας συνδετήρων LC

Θερμοκρασία εμπορική

Ψηφιακή παραγωγή που ελέγχει ναι

 

οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP

 

οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP

 

οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP

 

οπτικός πομποδέκτης 40km έλεγχος παραγωγής 10GBase 1550nm WavelengthDigital ενότητας πομποδεκτών SMF SFP

 

Στοιχεία επικοινωνίας
World Connection Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα