Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ενότητες της Cisco

Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Μεγάλη επιχείρηση για να εξετάσει! Εύκολες, γρήγορες συναλλαγές

—— Aaron

Έχουμε συνεργαστεί με τη Michelle για χρόνια, πάντα μια ευχαρίστηση!

—— Dave

Μεγάλο πλήρωμα για να εξετάσει και μεγάλα προϊόντα και εμπειρία

—— Joe

Άριστα εξυπηρέτηση πελατών και προϊόν, A+ όλος ο τρόπος

—— Kurt

Μεγάλη φιλική επιχείρηση - α παρακαλώ για να εξετάσει

—— Nigel

Είμαι Online Chat Now

Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών

Κίνα Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών προμηθευτής
Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών προμηθευτής Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών προμηθευτής Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών προμηθευτής Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: CN/USA/MALAYSIA
Μάρκα: CISCO
Αριθμό μοντέλου: SFP-10g-ER

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διπλή συσκευασία για την προστασία του αρχικού κιβωτίου
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 80pcs/week
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Κατηγορία ποσοστού: 10Gbase Interface Τύπος: ER
Ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: GBP 1 Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Ανθεκτικός
Όνομα Προϊόντος: Οπτικές ενότητες της Cisco Con. Τύπος: Διπλός-LC

Πομποδέκτης Cisco SFP-10g-ER, οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF, 1550nm, 40KM ινών 10GBase SFP+

 

 

· Τύπος καλωδίων: singlemode ίνα

· Κατηγορία ποσοστού: 10GBase

· Τύπος διεπαφών: ER

· Ψηφιακό οπτικό Mon. (DOM): Ναι

· Con. Τύπος: Διπλός-LC

 

SFP-10g-ER, οπτικός πομποδέκτης 10GBase SFP+
Mfg. συμβατότητα: Cisco
Αριθμός μερών: SFP-10g-ER
Τύπος: SFP+
TX μήκος κύματος: 1550nm
Προσιτότητα: 40km
Τύπος καλωδίων: singlemode ίνα
Κατηγορία ποσοστού: 10GBase
Τύπος διεπαφών: ER
Ψηφιακό οπτικό Mon. (DOM): Ναι
Τύπος συνδετήρων: Διπλός-LC
Υποχωρητικός με sff-8413 και IEE802.3ae
Ποσοστό επιλέξιμο =4.25Gbps ή 9.95Gbps στοιχείων στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 10.3Gbps
Δροσισμένοι συσκευή αποστολής σημάτων EML και δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
Χαμηλής ισχύος μέγιστο διασκεδασμού 1.5W
-5ºC στη λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης 70ºC
Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
Οι τάσεις, λέιζερ που το προκατειλημμένο ρεύμα, διαβιβάζει την οπτική δύναμη, λαμβάνουν την οπτική ισχύ

 

Πρότυπο

Εμπορικό σήμα

CISCO

Πρότυπο

SFP-10gb-ER

Λεπτομέρειες

Τύπος συσκευών

Πομποδέκτης

Πρότυπα

IEEE 802.3ae

Μέσα δικτύων

SMF

Μήκος κύματος

1550nm

Λιμένες

10Gbase-ER

Ανώτατη απόσταση

40 χλμ

Ρυθμός μεταφοράς

10 GBP

Περιβαλλοντικός

Θερμοκρασία

0° ~ 70° Γ

 

 

Οπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινώνΟπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινώνΟπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινώνΟπτικός πομποδέκτης 10Gb/s, 10GBase-ER, SMF 1550nm 40KM της Cisco SFP-10g-ER SFP+ πομποδεκτών ινών

 

Στοιχεία επικοινωνίας
World Connection Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα