Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικές ενότητες της Ciscoενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km
Πιστοποίηση
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας διακόπτης cisco 10gb ethernet για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Μεγάλη επιχείρηση για να εξετάσει! Εύκολες, γρήγορες συναλλαγές

—— Aaron

Έχουμε συνεργαστεί με τη Michelle για χρόνια, πάντα μια ευχαρίστηση!

—— Dave

Μεγάλο πλήρωμα για να εξετάσει και μεγάλα προϊόντα και εμπειρία

—— Joe

Άριστα εξυπηρέτηση πελατών και προϊόν, A+ όλος ο τρόπος

—— Kurt

Μεγάλη φιλική επιχείρηση - α παρακαλώ για να εξετάσει

—— Nigel

Είμαι Online Chat Now

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

Κίνα ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km προμηθευτής
ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km προμηθευτής ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km προμηθευτής ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km προμηθευτής ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km προμηθευτής ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: CN/USA/MALAYSIA
Μάρκα: CISCO
Αριθμό μοντέλου: 10G-XFP-LR

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διπλή συσκευασία για την προστασία του αρχικού κιβωτίου
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 80pcs/week
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος συσκευών: πομποδέκτης REACH: 10KM
Τύπος: xfp Τύπος σύνδεσης: Διπλός-Sc
Όνομα Προϊόντος: Οπτικές ενότητες της Cisco μήκος κύματος: 1310nm

ενιαίο μπροκάρ 10g-xfp-LR τρόπου SFP - 10gbase-LR 10km 1310nm XFP SMF

 

 

· προσιτότητα 10km

· 1310nm μήκος κύματος

· Τρίτος 100% συμβατό σύστημα μπροκάρ

· Εμπορική θερμοκρασία

 

Μπροκάρ 10g-xfp-LR - 10gbase-LR 10km 1310nm XFP

10g-xfp-LR-ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ είναι μια συμβατή ενότητα πομποδεκτών της 10gbase-LR 10km 1310nm XFP μπροκάρ 100%.

  •  Προσιτότητα: 10km

  •  Μήκος κύματος: 1310nm

  •  Τύπος ινών/καλωδίων:

  •  Συνδετήρας: LC διπλός συνδετήρας

  •  Κατασκευασμένος για: Μπροκάρ

  •  Θερμοκρασία: Εμπορικός

  •  Ψηφιακή παραγωγή που ελέγχει: Ναι

 

Πρότυπο

Εμπορικό σήμα

Μπροκάρ

Πρότυπο

10g-xfp-LR

Λεπτομέρειες

Τύπος συσκευών

Πομποδέκτης

Πρότυπα

SMF

Μήκος κύματος

1310nm

Καλώδιο ινών

Single-mode οπτική ίνα

Λιμένες

10Gbase-LR

Ανώτατη απόσταση

10km

Ρυθμός μεταφοράς

10 GBP

LEDs

Δύναμη, σύνδεση/δραστηριότητα, σύνολο - ντούμπλεξ, και ταχύτητα

Περιβαλλοντικός

Θερμοκρασία

0; ~ 70; Γ

Διαστάσεις & βάρος

Βάρος

2 oz.

 

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

 

Στοιχεία επικοινωνίας
World Connection Technology Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Michelle

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)