ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km

Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: CN/USA/MALAYSIA
Μάρκα: CISCO
Αριθμό μοντέλου: 10G-XFP-LR
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Διπλή συσκευασία για την προστασία του αρχικού κιβωτίου
Χρόνος παράδοσης: 1-3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, WU, Moneygram
Δυνατότητα προσφοράς: 80pcs/week
Τύπος συσκευών: πομποδέκτης REACH: 10KM
Τύπος: xfp Τύπος σύνδεσης: Διπλός-Sc
Όνομα Προϊόντος: Οπτικές ενότητες της Cisco μήκος κύματος: 1310nm
Υψηλό φως:

fiber optic gbic modules

,

cisco sfp modules

ενιαίο μπροκάρ 10g-xfp-LR τρόπου SFP - 10gbase-LR 10km 1310nm XFP SMF

 

 

· προσιτότητα 10km

· 1310nm μήκος κύματος

· Τρίτος 100% συμβατό σύστημα μπροκάρ

· Εμπορική θερμοκρασία

 

Μπροκάρ 10g-xfp-LR - 10gbase-LR 10km 1310nm XFP

10g-xfp-LR-ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ είναι μια συμβατή ενότητα πομποδεκτών της 10gbase-LR 10km 1310nm XFP μπροκάρ 100%.

 

Πρότυπο

Εμπορικό σήμα

Μπροκάρ

Πρότυπο

10g-xfp-LR

Λεπτομέρειες

Τύπος συσκευών

Πομποδέκτης

Πρότυπα

SMF

Μήκος κύματος

1310nm

Καλώδιο ινών

Single-mode οπτική ίνα

Λιμένες

10Gbase-LR

Ανώτατη απόσταση

10km

Ρυθμός μεταφοράς

10 GBP

LEDs

Δύναμη, σύνδεση/δραστηριότητα, σύνολο - ντούμπλεξ, και ταχύτητα

Περιβαλλοντικός

Θερμοκρασία

0; ~ 70; Γ

Διαστάσεις & βάρος

Βάρος

2 oz.

 

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km 0

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km 1

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km 2

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km 3

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km 4

 

ενιαίες οπτικές ενότητες τρόπου SFP 1310nm XFP SMF Cisco ρυθμός μεταφοράς 10 GBP της 10gbase-LR 10km 5

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Michelle

WhatsApp : +8613670113421